Nejnovější články naleznete na dreport.cz

Účetní novinky

České účetnictví, IFRS a US GAAP

Daňové novinky

Přímé a nepřímé daně

Právní novinky

Novely a přehledy

Dotace a investiční pobídky

Novinky z oblasti grantů
a dotací

Deloitte analytika

Česko v datech: Energetický valčík

Energetický valčík
Kolik v Česku platíme za energie a jak se jejich cena určuje

Zima se blíží a spolu s ní i období vyšší spotřeby elektřiny či plynu. Víte, kolik za energie platíte? A že výslednou částku, kterou najdete na fakturách, určují dodavatelé, distributoři i stát? A proč soused ve vedlejším kraji platí nižší nebo vyšší částku než vy? Podívejte se na analýzu Česka v datech věnovanou tentokrát cenám energií. Pokud vás téma zaujalo, čtěte více na www.ceskovdatech.cz.

Nová studie o sdílené ekonomice

Bohatství bez vlastnictví

Bohatství bez vlastnictví: Nová studie o sdílené ekonomice

Potenciál sdílené ekonomiky v ČR by mohl dosáhnout bezmála na 60 miliard korun, což by odpovídalo 1,19 % HDP. Podle analytiků z Deloitte je ale její současný objem třicetkrát menší – na českém HDP se zatím podílí jen v rozmezí 0,02 % až 0,04 %, tedy někde mezi 0,9 až 2 miliardami korun. Největší potenciál má sdílená ekonomika v dopravě, ubytování a ve financích. Zalistujte si v naší nové studii a zjistěte, jaké jsou klady i nástrahy bohatství bez vlastnictví.

Deloitte Green Frog Award 2017

Vítězem je Škoda Auto

Cena Deloitte Green Frog Award 2017 pro Škoda Auto

Ocenění pro nejlepší zprávy v oblasti nefinančního reportingu jsou rozdány. Vítězem letošního ročníku Deloitte Green Frog Award v ČR se stala Škoda Auto. O druhé místo se podělily společnosti IKEA Česká republika a Plzeňský Prazdroj. Cílem soutěže, která se letos konala už po 17., je hodnotit nefinanční reporty firem v ČR. Vítěz českého kola, Škoda Auto, postupujeme se svou zprávou do regionálního klání, kde se utká s dalšími firmami ze střední Evropy. Držíme palce!

 

Deloitte Legal Právnickou firmou roku 2017

Vyhráli jsme kategorii Pracovní právo a další

Deloitte Legal je Právnickou firmou roku 2017 pro oblast pracovního práva

Advokátní kancelář Ambruz & Dark Deloitte Legal významně zabodovala v žebříčku Právnická firma roku 2017 (PFR), když vyhrála kategorii Pracovní právo. Deloitte Legal zároveň obhájila loňské hodnocení Velmi doporučované PFR v oblasti Daňové právo a jako Doporučovaná PRF byla ohodnocena v prestižních kategoriích Právo obchodních společností, Developerské a nemovitostní projekty, Fúze a akvizice i Duševní vlastnictví. Žebříček sestavuje již deset let společnost Epravo.cz.

Semináře a webcasty

Přehled chystaných akcí

 

Semináře a webcasty pořádané společností Deloitte ZDE.

Mobilní aplikace Deloitte CZ

Obsah těchto webových stránek si můžete pohodlně prohlížet na mobilních zařízeních v naší nové aplikaci pro telefony a tablety. Pro stažení aplikace naskenujte QR kód nebo navštivte www.deloitte.cz/mobilni-aplikace

Přihlaste se k odběru dReportu a jiných newsletterů a pozvánek zde

Nepodporovaný prohlížeč

Tuto stránku Váš internetový prohlížeč nepodporuje a nezobrazí se korektně. Abyste mohli navštívit tyto stránky, prosím aktualizujte verzi svého internetového prohlížeče.