Nejnovější články naleznete na dreport.cz

Nevyloupíš!
Kde je u nás zlodějů ráj a jak Češi chrání své domy a byty

Na první pohled by to snad mohlo vypadat, že chceme nepoctivcům poskytnou návod, kde, kdy a jak provést ideální „vloupačku”. Věřte ale, že tak to není. Chceme vám pouze zcela bezelstně nabídnout zajímavá data o vývoji krádeží vloupáním, ukázat místa, kde k nim dochází nejčastěji, a zároveň regiony, kde se policii daří vloupání nejčastěji objasnit. Spolu s tím jsme si posvítili i na to, jak se zloději nejčastěji do objektů dostávají, co je od vloupání odradí a čeho se nebojí, nebo jak Češi obecně dbají na zabezpečení svých domácností. Čtěte více na www.ceskovdatech.cz.

Deloitte develop index: Kolik stojí byty v Praze?

Průměrná nabídková cena nových volných bytů v lednu a únoru letošního roku vzrostla o 2,5 % na 88 500 Kč/m2, což představuje meziroční nárůst o 21,2 %. S rostoucí průměrnou cenou za metr čtvereční zároveň vzrostla o 243 tisíc průměrná celková cena za byt, a to na 6 925 000 Kč. Nových bytů k prodeji je na pražském rezidenčním trhu o 40 % méně než před 2 lety. Podívejte se na další závěry aktuálního vydání Deloitte develop indexu.

Získali jsme ocenění Czech Superbrands
Najdete nás mezi nejúspěšnějšími značkami

Certifikát Czech Superbrands Business Award 2017 v kategorii Consulting, financial & tax advisory nás zařadil do žebříčku nejúspěšnějších značek v České republice. Ocenění je pro nás ujištěním, že naše strategie v oblasti rozvoje značky je nastavena správným směrem. Děkujeme i vám, našim klientům a partnerům, že nám dnes a denně pomáháte k tomu, abychom byli mezi nejlepšími. A že s námi děláte věci, které mají význam.

Ceny udržitelného rozvoje OSN
Jsme v porotě prvního ročníku

Účastníme se prestižního ocenění za naplňování Cílů udržitelného rozvoje OSN, které se letos vůbec poprvé koná také v ČR. Jako jeden z porotců v kategorii Reportingu jsme pomáhali vytipovat vhodné reporty firem působících v Česku a šířit povědomí o Cenách SDGs („Sustainable Development Goals“). Začátkem května dojde k samotnému hodnocení a výběru nejlepšího reportu za rok 2016. Do poroty jsme byli nominováni na základě našich dlouholetých zkušeností s reportingem v oblasti udržitelnosti a společenské odpovědnosti, s nímž máme zkušenosti jak v českém, tak i světovém kontextu.

8. ročník ankety Zákon roku je tady
Vybírejte do konce května ze šestice právních předpisů

Podnikatelé opět rozhodnou o nejlepším Zákonu roku. Až do května mohou hlasovat a vybírat právní předpisy, které mají pozitivní dopad na byznys. Cílem ankety je přispět k diskuzi mezi českými podnikateli, politiky i odbornou veřejností o kvalitě českého legislativního prostředí. Společnost Ambruz & Dark Deloitte Legal ji spolu s partnery realizuje již po osmé. Hlasujte na www.zakonroku.cz.

Prošli jsme náročným procesem certifikace
Data klientů jsou u nás v bezpečí

Získali jsme certifikát ISO/IEC 27001 pro systém managementu bezpečnosti informací. V praxi to znamená, že systematicky chráníme zejména klientská data. Správné nastavení celého systému minimalizuje možnost zneužití důvěrných dat a informací. Šlo o mezinárodní spolupráci, za Českou republiku se do projektu zapojili kolegové ze všech oddělení včetně interních služeb.

 

Semináře a webcasty pořádané společností Deloitte ZDE.

Mobilní aplikace Deloitte CZ

Obsah těchto webových stránek si můžete pohodlně prohlížet na mobilních zařízeních v naší nové aplikaci pro telefony a tablety. Pro stažení aplikace naskenujte QR kód nebo navštivte www.deloitte.cz/mobilni-aplikace

Přihlaste se k odběru dReportu a jiných newsletterů a pozvánek zde

Nepodporovaný prohlížeč

Tuto stránku Váš internetový prohlížeč nepodporuje a nezobrazí se korektně. Abyste mohli navštívit tyto stránky, prosím aktualizujte verzi svého internetového prohlížeče.