Nejnovější články naleznete na dreport.cz

Property Index: Ceny bytů v ČR zůstávají vyšší než v Polsku a Maďarsku, vyděláme na ně však rychleji

 

Rezidenční nemovitosti v zemích Střední Evropy a Portugalsku jsou výrazně levnější, než v Západní Evropě. Ceny nových bytů se v našem regionu pohybují od 917 eur za metr čtvereční v Maďarsku až po 1 186 eur v České republice. Mezi nejdražší země Evropy naopak tradičně patří Velká Británie a Francie, kde ceny nových bytů dosahují téměř 4 000 eur za metr čtvereční. Vyplývá to z aktuálních výsledků v pořadí třetí studie společnosti Deloitte s názvem Property Index, která analyzovala vývoj cen nemovitostí a rezidenčních trhů v 14 zemích Evropy, Ruska a nově i Izraele.

 

Celou studii s názvem Property Index naleznete na www.deloitte.com/cz/property-index.

Nová kancelář Deloitte v Plzni

Společnost Deloitte otevřela novou kancelář v Plzni, kterou povedou stávající specialisté z daňového a právního oddělení Alena Dugová a Antonín Weber. Za právní kancelář společnosti Deloitte v Plzni je zodpovědný Lukáš Poddaný. Po Praze, Brně a Ostravě se jedná v pořadí o čtvrtou pobočku společnosti Deloitte v ČR.

 

Cílem tohoto kroku je být ještě blíže současným a potenciálním klientům v Plzeňském, Karlovarském a Jihočeském kraji. Kanceláře v Plzni bude poskytovat v těchto regionech veškeré daňové a právní služby a mít zde kontaktní místo také pro další služby jako jsou  poradenské či auditorské služby.

 

Kontakt: Business Centre Bohemia, 15. patro, Anglické nábřeží 2434/1, 301 00, Plzeň

 

 

Cyklojízda s klienty

Další ročník tradičního cyklovýletu s klienty a zaměstnanci Deloitte

 

 

 

Deloitte SheXO Club

První setkání významných dam našeho byznysu v prostorech Strahovského kláštera. Cílem programu je pomoc mladým umělcům a charitativním organizacím.

 

 

Deloitte Academy s HN: Kvalita prodeje životního pojištění v ČR

V rámci cyklu Deloitte Academy přináší Deloitte a Hospodářské noviny sérii odborných diskusí s experty ze soukromého i veřejného sektoru - tentokrát na téma kvalita prodeje životního pojištění v ČR. Stručný, zhruba 5minutový sestřih debaty, shrnuje hlavní myšlenky diskuse, které se zúčastnili: Karel Veselý z Deloitte, Jiří Fialka z České pojišťovny, Filip Král z Kooperativa pojišťovny, Miroslav Řezník z OVB Holding AG a Tomáš Golda z ČNB. Redakční výstup z diskuse je rovněž dostupný na stránkách zpravodajského serveru iHNed.cz.

 

 

 

 

Kvalita životního pojištění z pohledu klienta

Jaký standard kvality životního pojištění by měl od pojišťovny očekávat klient? Může být správnou strategií pro pojišťovnu jít cestou vyšší kvality? Může na trhu životního pojištění vzniknout širší shoda klíčových hráčů vedoucí k jeho kultivaci a posílení důvěry klientů? Na tyto a další otázky diskutovali v prostorách pražské kanceláře Deloitte odborníci na pojišťovnictví u kulatého stolu, který uspořádala v pondělí 23. června 2014 společnost Deloitte ve spolupráci se společností AXA. Kulatý stůl za účasti médií moderoval vedoucí partner Deloitte ČR Josef Kotrba. O své strategii zaměřené na kvalitu, zkušenosti z oblasti životního pojištění a konkrétní realizované kroky v řízení distribuce, službách klientům a produktech se za společnost AXA podělili členové nejvyššího vedení skupiny AXA pro český a slovenský trh Martin Vogl, Ľubor Vrlák a Peter Socha. Odborníci na pojišťovnictví z Deloitte Karel Veselý a Peter Wright seznámili posluchače se zkušenostmi z Německa, Británie a Francie a s výsledky průzkumu českých klientů životního pojištění a představili pohled Deloitte na oblasti kvality životního pojištění na českém trhu.


 

Mobilní aplikace Deloitte CZ

Obsah těchto webových stránek si můžete pohodlně prohlížet na mobilních zařízeních v naší nové aplikaci pro telefony a tablety. Pro stažení aplikace naskenujte QR kód nebo navštivte www.deloitte.cz/mobilni-aplikace

Přihlaste se k odběru dReportu a jiných newsletterů a pozvánek zde

Nepodporovaný prohlížeč

Tuto stránku Váš internetový prohlížeč nepodporuje a nezobrazí se korektně. Abyste mohli navštívit tyto stránky, prosím aktualizujte verzi svého internetového prohlížeče.